Alkocholic Division

Jeśli chcesz ujrzeć Grafikę pełna tego forum zrób na nim konto


#1 2012-01-14 14:11:34

Wampsf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 432147
Punktów :   

Alkocholic Division News cz.3 Pierwszy w 2012 roku

1. Wywiad z Tomek20xd już wkrótce kolejna część na forum , czekajcie z niecierpliwością

2. Tomek odszedł w gildii z misją Nabicia Leveli   wkrótce zapewne może powróci lecz pewności nie mam bo nic takiego nie mówił ale znając go wróci

3. Opowieść o Alkocholic Division jak czytaliście wiecie ze początek nie był dość ciekawy a wręcz przeciwnie momentami nie dało się go zrozumieć , to wszystko z tego powodu ze w ciągu 30 minut miałem napisać rozdział by przedstawić go Tomek20xd a więc niestety nie wyszło. Ale zapewniam wasz ze kolejny cz. 3 będzie długi i ciekawy jego tytuł będzie brzmiał ,, Mroczny Wojownik vs Hosedzik,,

4. Ostatnimi czasy w alkocholic robi się nudno mało osób siedzi mało rzeczy organizowanych... Dlatego zajmę się nieco forum i atrakcjami w nim zapraszamy do czytania

Newsy Nie związane z Gildią
5. Gram , Gram i kończę grę i taki jest urok fajnych gierek są fajne ale krótkie , ostatnimi czasy cholernie nie ma w co grać Polecajcie jakieś gry długie na konsole psp

Special Noworoczny:
Gildia Alkocholic Division powstała 2010 roku czyli około dwa lata temu , Załozona została przez gracza O nicku Hosedzik drugim dowódcą Była Ibizaa po jej odejściu ( usunięciu Konta) Został nim Sigmar X , kiedy Sigmar już rzekł ze nie chce dowodzić dowódcą został Vinia ... Vinia przyjął poprzedniego dowódce Tomek20xd i uczynił go prawą ręką ... Kolejną Prawą ręką byłem ja  , Tomek20xd został dowódcą odszedł 5 razy i za każdym razem wracał ... teraz odszedł na dłużej

Historii Gildii nie opowiedziałem opowiedziałem tylko o Dowódcach ale jest parę szczegółów które wkrótce przekaże a szczególnie szczegół o Akacji Grzybek która niemal rozwaliła gildie

Offline

 

#2 2012-01-15 08:52:56

 Tomek20xd

Moderator

status nie pamietam
10706280
Call me!
Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 82965721
Punktów :   
WWW

Re: Alkocholic Division News cz.3 Pierwszy w 2012 roku

nie wroce raczej bo shakes mi sie znudzil ale postaram sie przebic przez ta brame

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.transformersforum.pun.pl www.podsiebie.pun.pl www.pudelekphenian.pun.pl www.akwariumop.pun.pl www.fifa08.pun.pl