Alkocholic Division

Jeśli chcesz ujrzeć Grafikę pełna tego forum zrób na nim konto


#1 2012-01-22 19:10:02

Wampsf

Administrator

Zarejestrowany: 2011-12-05
Posty: 432147
Punktów :   

Opowieść o Alkocholic Division cz.4 ,,Pijany Robotnik,,

Minął Tydzień od przybycia Sigmar X , Hosedzik w tym czasie szkolił słabych wojowników Sigmara
w końcu do budynku weszła kobieta która pomagała Hosedzikowi , za nią stało dziesięciu Robotników
- No Hosedzik wyłaź , przed domem Rozbiłam namiot tam zostaniemy !! - krzykła nagle ujrzała Sigmara i Jego ekipe - Kto to u diabła ?!
- A to , to jest Sigmar X i jego przyjaciele będą nam pomagać - rzekł Hosedzik - Dobra chodźcie do tego namiotu

I tak zleciał Kolejny tydzień , gdy wkońcu Hosedzik Sposztrzegł ze karczma się zbytnio nie zmnieniła
Wszedł do środka nagle ujrzał Robotnika wydającego Rozkazy , Robotnik był Pijany
- Co to jest !? - Krzyknął Hosedzik - To pracy
- Za taka kasę mam to szybko zrobić , za te monety to ja ci dupę mogę polizać - Rzekł Robotnik i wziął Łyka piwa
- Nie ja Ci zaraz mordę obiję - Powiedział Hosedzik już chciał Walnąć Robotnika ale Kobieta Go złapała
- Ah to ty Kobieto - Rzekł Hosedzik
- A szlak niech to jasny trafi ty nadal nie wiesz jak się nazywam , zwę się Ibizaa - Rzekła Kobieta - Robotniku Masz Złoto jak ci mało i rób
I rzuciła woreczkiem złota i diamentów
- Oo teraz to mogę Pracować - rzekł robotnik

Przepraszam za krótkość rozdziału ale Ten rozdział miał wprowadzić wasz w rozwój Gildii i walkę z Orkami do Następnego Chaptera
Opowieść o Alkocholic Division cz.5 ,, Przybycie Aliero ( Dziś znany jako Wampsf) i walka z orkami,,

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grajznami.pun.pl www.zskielce.pun.pl www.akademialegionistow.pun.pl www.mbdig.pun.pl www.grupaw1.pun.pl